روفرشی کشدار

چرا باید روفرشی کشدار بخریم؟ + فیلم

چرا باید روفرشی کشدار بخریم

اگر شما هم جزء افرادی هستید که نمی‌دونید چرا باید روفرشی کشدار بخریم یا اینکه تهیه کاور فرش کشدار واقعا ارزش داره یا نه؟ پس تا آخر این نوشته با ما همراه باشید.

چرا باید روفرشی کشدار بخریم؟

۱- تنوع بسیار بالا

یکی از دلایلی که باعث می‌شود ما به سراغ تهیه روفرشی کشدار برویم این است که بیش از ۱۳۰۰ طرح و رنگ مختلف برای روفرشی کشدار وجود دارد. این طرح‌ها بصورت فرش‌های ماشینی مدرن، اسلیمی و فرشهای طرح قدیمی هستند و در هر سایز و اندازه ای قابل تولید است. هم سایز های استاندار ۶ متری، ۹ متری و ۱۲ متری و هم سایزهای غیر استاندارد درخواستی مشتری قابل تولید هست.

مشاهده تمام طرح‎‌های روفرشی کشدار

۲- تغییر دکوراسیون

روفرشی کشدار بخاطر داشتن تنوع طرحی خیلی زیاد میتوان به چشم یه تغییر دکوراسیون عالی با هزینه به مراتب کمتر نگاه کرد. چون که قیمت روفرشی کشدار به مراتب پایین‌تر از فرش است. پیشنهاد ما این است که اگر قصد خرید کاور فرش کشدار دارین و رنگ فرش‌های شما روشن و یا تیره بود، حتما کاور فرش کشداری انتخاب کنید که رنگ متفاوت با فرش‌هاتون داشته باشد.

بعنوان مثال: اگر رنگ فرش‌هاتون روشن هست حتما سعی کنید روفرشی با رنگ تیره بخرید. اگر هم رنگ فرش‌هاتون تیره است از روفرشیهای روشن استفاده کنید.

۳- جاروکشی آسان

از دلایل دیگه برای اینکه چرا باید روفرشی کشدار بخریم است جاروکشی خیلی راحت و آسونی آن است. بدون اینکه روفرشی‌ها جمع و یا چین و چروک بشن.

مطالب مرتبط: روفرشی کشدار از کجا بخرم؟

۵- شستشو در لباسشویی

روفرشی‌های کشدار به خاطر وزن کمی که دارند این قابلیت رو دارند که در ماشین لباسشویی شست. دقیقا بر عکس روفرشی‌های قدیمی و یزدی. بخصوص روفرشی‌های ۱۲ متری که وزن بالایی داشتن و عملا غیر قابل شستشو در ماشین لباسشویی بودند. و از طرفی هم باعث میشه هر سال هزینه ای اضافی بابت قالیشویی به دلیل کثیف شدن فرشاتون پرداخت نکنید.

چرا باید روفرشی کشدار بخریم

۵- محافظت از فرش

یکی از دلایلی که باعث میشه فرش‌هامون زودتر خراب بشن قرار گرفتن در مقابل نور مستقیم آفتاب است. نور آفتاب به مرور باعث آسیب به بافت روفرشی شده و رنگ روفرشی را خراب می‌کند. خود این روفرشی یک لایه محافظ خوب برای جلوگیری از برخورد زیاد نور آفتاب به فرش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *